Velká soutěž
Další
Menu

Pošťačka Petra doporučuje

11.10.2018

Nechceme plašit, ale pomalu a jistě přichází jaro. Jste připraveni? 

Pilně pracujeme každý den, aby naše nabídka byla pestrá a lákavá, pro Vás, naše věrné zákazníky. Při pročtení mých pár řádků, si troufám říct, že objevíte módní pecky, jež nikdo jiný ve vašem okolí nebude mít v šatníku. Velmi se zajímám o praktickou část oděvu - přesněji - jak můžeme jednotlivé kousky využít pro každodenní stylový outfit. 

Obléknete se s námi od hlavy až k patě?  

-

V období února nám začíná masopust. S ním se pojí mnoho tradic. Třeba začátek hubnutí do super plavek. Nebo obnova starého šatníku?

 

 
Plavky
Vybrala jsem pro vás ty nejlepší kousky.
Budou sedět každé slečně, ženě, chlapci a mužovi. Najdete v nabídce slušivé dvoudílné kousky, tankiny s krásnými vršky a nebo zlatou klasiku.
 
 
Topovky
K plavkám patří tunika zahřívající vaše mokré tělo. Až půjdete do hotelového pokoje vezměte si třeba krásnou halenku a slušivé laclové kalhoty. Pakliže chcete vypadat úžasně i při nakupování, je již zmíněná kombinace perfektní pro váš look. 
 
 
 
 
 
Loučím se s Vámi zase příště. Určitě se neomezujte jen na tuto nabídku a zahajte průzkumnou misi po celém našem e-shopu. Spousta krásných produktů a slev čeká na objevení.
 
Budete náš Marco Polo? 
 
S přáním krásného dne Petra.
 
 

»zpět do archivu novinek

Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací